Dlaczego FRSc jest najczęściej przeze mnie wybieraną metodą?

terapia manualna opalenica

Idąc do terapeuty manualnego, czy fizjoterapeuty warto sprawdzić jakimi metodami pracuje. Moja wiedza jest zbiorem nauk wyniesionych ze szkoły masażu, z licznych kursów oraz metod korzystających z Koncepcji Pięciu Układów Regulacyjnych FRSc.

Całościowe spojrzenie na ciało człowieka

Z założenia pacjent przychodząc do mojego gabinetu nie ma mieć wiedzy na tematy terapeutyczne. Najpierw przeprowadzam obszerny wywiad. Mam holistyczne podejście, staram się patrzeć na człowieka całościowo jak na zbiór różnych przyczyn, które skutkują obecnym bólem. Dobieram rodzaj terapii do schorzenia i staram się odnieść jak najlepszy efekt jakim jest pozbycie się źródła bólu.

Wysoka skuteczność terapii manualnej FRSc

Terapia manualna FRSc i pinoterapia są najczęściej przeze mnie wybieranymi metodami z jednego, najważniejszego względu: metody te są WYSOCE skuteczne. Już po pierwszej, pełnej terapii pacjenci odczuwają wyraźną poprawę. Zdarza się oczywiście, że 2-3 dni po terapii może nastąpić pogorszenie stanu (o czym oczywiście uprzedzam), ale po kilku dniach pogorszenia stanu następuje ogromna poprawa. Często przychodzą do mnie ludzie, którzy latami (!) cierpieli na różnego typu dolegliwości, a po wyjściu z mojego gabinetu mają USUNIĘTE źródło przewlekłego stanu.

W poprzednim artukule pisałem więcej na temat terapii FRSc oraz jej twórcy.

http://blog.mwmasaze.pl/terapia-manualna/koncepcja-frsc/

Bolesność terapii manualnej

Minusem terapii manualnej FRSc jest to, że nie należy ona do przyjemnych. Często słyszę, że ktoś nie jest w stanie wytrzymać bólu {w trakcie terapii}. Oczywiście, każdy z nas ma inny próg bólu i każdy jako jednostka jest w stanie stwierdzić jaki stopień bolesności może znieść. Mogę Cię zapewnić, że ze swojej strony robię wszystko, żeby ból podczas wykonywanych metod był tak mały jak tylko się da. Dodatkowo codziennie uczę się, wyciągam wnioski, badam, jak pracować, aby terapia była łatwiejsza do zniesienia dla pacjenta. Żadna z moich metod nie jest „nie do wytrzymania”. Wychodzę z założenia, że jeśli męczysz się z problemem wiele dni, albo i miesięcy, a po kilku, niespełna godzinnych, niezbyt przyjemnych zabiegach, wyjdziesz z mojego gabinetu zdrowy – to razem odnieśliśmy sukces i mam nadzieję, obecnie będziesz się cieszyć lepszym komfortem życia.

Zapisz się na terapię manualną już dziś!

🌐 ONLINE 24h/d przez 7 dni w tygodniu www.rejestracja.mwmasaze.pl
📞 TEL. +48 577 479 903 [pon. – pt. w godzinach 8:00 – 20:00]

Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże
ul. 5 stycznia 11, Opalenica

Napisz nam coś od siebie!