Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże – rozwijamy się!

Od dawna planowaliśmy rozszerzyć działalność gabinetu MW-Masaże. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym pacjenci i ich rodziny znajdą specjalistyczną pomoc we wszelkiego rodzaju bólach.

Jesteśmy zdania, że dobry fachowiec powinien się wyspecjalizować i poszerzać wiedzę w konkretnym temacie – nie ma osób od wszystkiego. Mikołaj wyspecjalizował się zwłaszcza w pinoterapii, terapii manualnej, problemach psychosomatycznych podczas pracy z dorosłymi.

Brakowało nam osoby, która miałaby doświadczenie i umiejętności aby pomagać dzieciom (od noworodków do dzieci w wieku szkolnym). Kto jest rodzicem ten dobrze wie ile pytań rodzi się w głowie kiedy na świecie pojawia się maleństwo. Nie wiemy czy dobrze leży, czy dobrze się rozwija, dlaczego PŁACZE? Może coś je boli…

Z zainteresowaniem patrzyliśmy też na rozwój fizjoterapii uroginekologicznej w Polsce. Tego że wiele krępujących kwestii – takich jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów rodnych, bolesne współżycie – powoli przestaje być tematem tabu. Z radością zauważamy, że edukuje się kobiety, że bycie kobietą nie musi być… bolesne.

W Poznaniu owocnie współpracowaliśmy z ortopodologiem. Pomagał on osobom, których problemy bólowe wywodziły się z bólu nóg i stóp, koślawego ustawienia pięt, niedbałego chodu. Postanowiliśmy również jego zaprosić do nas do Opalenicy.

Mamy ogromną nadzieję, że wszyscy nasi specjaliści pomogą Państwu i coraz więcej osób z okolic będzie cieszyło się życiem w zdrowiu bez bólu.

Zapraszamy do dalszego śledzenia bloga, już niedługo przedstawimy dokładniej naszych ekspertów!

Masz problemy bólowe?

Zapisz się na terapię manualną...

Dowiedz się, czym się zajmuję i w jakich problemach mogę Ci pomóc – [klik]

GABINET OPALENICA
ul. 5 stycznia 11, Opalenica

GABINET POZNAŃ
ul. Nad Wierzbakiem 10, Poznań

MW-Masaże – Twoja pomoc w bólu
www.rejestracja.mwmasaze.pl | www.mwmasaze.pl | www.blog.mwmasaze.pl

Napisz nam coś od siebie!