Jak nauczyć się czerpać większą satysfakcję seksualną?

fizjoterapia uroginekologiczna opalenica

Jak może w tym pomóc fizjoterapia uroginekologiczna? Dziś gorący i jakże ważny temat, często marginalizowany. 

Większość z nas wie, że satysfakcja seksualna i ogółem dobry seks pomiędzy partnerami to coś bardzo istotnego. Tymczasem wielu z nas często nawet nie zdaje sobie sprawy, że życie seksualne mogłoby ulec znaczącej poprawie.
 
Są osoby (najczęściej kobiety), które od lat borykają się 💢 z bolesnymi stosunkami. Całe ich doświadczenie seksualne wiąże się z mniejszym lub większym bólem, dlatego często nie zdają sobie sprawy, że stosunek seksualny nie powinien boleć. Jeśli pacjentka odczuwa podczas seksu ból trudno, żeby osiągnęła orgazm.
 

Fizjoterapia uroginekologiczna znajdzie przyczyny i rozwiązanie

W gabinecie zjawiają się pacjentki z różnego rodzaju problemami i często dopiero podczas wywiadu, kiedy fizjoterapeuta zadaje pytania, zdają sobie sprawę, że brak orgazmu, brak odczuwania satysfakcji z seksu, czy dyspareunia (ból w trakcie stosunku) u nich występuje i jest problemem. Dowiadują się też wtedy, że fizjoterapia uroginekologiczna wychodzi naprzeciw tym problemom i jest w stanie pomóc.
 
Przyczyn braku orgazmu i bólu podczas seksu może być wiele. To co jest najważniejsze 👉🏼 to nie jest Twoja wina. Nie musisz się czuć gorsza(y), dlatego że masz problem. Można go rozwiązać!
 
W trakcie wizyty w naszym gabinecie specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad i dobierze odpowiednie metody, aby jak najlepiej Ci pomóc.
 
Nie czekaj – zadbaj o siebie!
 

Zapisz się na fizjoterepię uroginekologiczną już dziś!

🌐 ONLINE 24h/d przez 7 dni w tygodniu www.rejestracja.mwmasaze.pl
📞 TEL. +48 577 479 903 [pon. – pt. w godzinach 8:00 – 20:00]

Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże
ul. 5 stycznia 11, Opalenica

[1] Źródło: bodymind.clinic;

[2] Źródło: bodymind.clinic

Napisz nam coś od siebie!